Przygotowanie kombajnu do żniw jest oczywiste. Jak każda maszyna, kombajn ulega zużyciu, co prowadzi do wymiany części, między innymi pasa klinowego.

W momencie doboru odpowiedniego pasa do kombajnu stajemy przed dylematem. 

Jaki pas klinowy zapewni nam nieprzerwaną pracę podczas sezonu? Szukając odpowiedzi warto zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów.

Jeśli szukasz zamiennika upewnij się, że konstrukcja pasa do kombajnu nie odstaje, a wręcz przeciwnie jest identyczne jak u producenta. Dlaczego jest to  istotne? Pasy klinowe zastosowane w kombajnach  pracują w niezwykle trudnych warunkach – w przekładniach narażonych na częste przeciążenia. Producenci urządzeń rolniczych przy projektowaniu nowych maszyn biorą powyższe warunki i stosują pasy o specjalnych konstrukcjach

W naszej ofercie znajdziesz pasy do kombajnów w marce HARVEST BELTS zaprojektowane z myślą o  rolnikach,  którzy posiadają stosunkowo nowe kombajny produkcji zachodniej, oczekują wysokojakościowych , odpowiednio dobranych do przekładni pasów, o najwyższym wskaźniku jakości do ceny .

Pasy Harvest Belts to różne wersje konstrukcyjne pasów, które są specjalnie opracowywane przez sztab konstruktorów doświadczonych w projektowaniu przekładni pasowych. Każdy pas w przekładni jest dokładnie sprawdzany pod kątem warunków w jakich pracuje, przenoszonych mocy i stopnia przeciążeń.

Gwarantujemy

Pewność otrzymania właściwego pasa klinowego – profesjonalne doradztwo w  doborze odpowiedniego pasa do specyfiki przekładni

Oszczędność czasu i pieniędzy – dzięki zastosowaniu pasa o wysokiej jakości, właściwie dobranego do przekładni ograniczamy częstotliwość wymiany pasów klinowych.

KUP TERAZ