Dobór odpowiedniego pasa klinowego, to nie wszystko. Do pełni sukcesu brakuje jeszcze zapewnienie wysokiej jakości i trwałości dobieranego pasa.

Trzy podstawowe wersje obejmują pasy: Solid (Wzmocnione), Super (z kordami poliestrowymi) i Super K (z kordem aramidowym).

 Pasy te wykorzystywane są głównie w napędach kombajnów rolniczych do przenoszenia mocy przy jednoczesnej możliwości płynnej zmiany prędkości koła napędzanego, często w warunkach utrudnionych przez wysoką temperaturę. Wiele korzyści płynie ze stosowania pasów do kombajnów Harvest Belts.

  • Baza katalogowa pasów Harvest Belts jest aktualizowana na bieżąco, dodawane są kolejne pozycje pasów klinowych do maszyn rolniczych wprowadzanych na rynek. Obecnie znajduje się w niej już ok. 7300 pozycji z przypisanymi do nich oryginalnymi numerami katalogowymi.
  • Odpowiadamy za dobór odpowiedniego pasa do danego oryginalnego numeru katalogowego.
  • Pewność długiej bezawaryjnej pracy – wysoka jakość i wytrzymałość pasów na poziomie pasów oryginalnych umożliwiają długą bezawaryjną pracę przekładni.
  • Kolejnym elementem jest oszczędność czasu i pieniędzy dzięki zastosowaniu pasa o wysokiej jakości, właściwie dobranego do przekładni