UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

AGROTECH KIELCE 2016 - podsumowanie

20 marca 2016 r. zakończyły się Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH Kielce. W tym roku impreza miała rekordową powierzchnię 62,5 tysiąca metrów kwadratowych, nie mogło zabraknąć tam firmy Stomil Sanok Dystrybucja Sp. z o. o. która przedstawiała zwiedzającym najnowsze wyroby gumowe – pasy klinowe HARVEST BELTS.

Przez trzy dni targów na naszym stoisku mieliśmy zaszczyt rozmawiać z osobami używającymi naszych wyrobów w swoich kombajnach i sieczkarniach a także w innych maszynach rolniczych. We wszystkich tych rozmowach staraliśmy się przekazać możliwie najwięcej informacji  na temat prawidłowego utrzymaniem przekładni pasowej, a także prawidłowy dobór pasów klinowych HARVEST BELTS do kombajnów różnych marek. Wszystkie zebrane opinie na temat naszych pasów wzięliśmy pod uwagę i przekazaliśmy także do Zakładu Produkcyjnego.

Dziękujemy wszystkim za owocne spotkanie przy naszym stoisku i mamy nadzieję, że następne spotkania będą tak samo ciekawe jak te, które minęły na AGROTECH 2016.

DZIĘKUJEMY !