UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Agro Show - Bednary

Zapraszamy na Międzynarodową Wystawę Rolniczą Agro Show w Bednarach 22 - 24 września 2017 r. 

Będziemy do Państwa dyspozycji na stoisku nr 415.

Będą mogli Państwo na żywo oglądać sanockie pasy klinowe, niemieckie łańcuchy do kombajnów zbożowych oraz porozmawiać z naszymi specjalistami, którzy chętnie doradzą w doborze odpowiednich części do poszczególnych maszyn rolniczych. Przygotujemy wiele niespodzianek dla najmłodszych - przejażdżki mini ciągnikami, słodycze oraz całą masę gadżetów. 

Wszystkich uczestników targów zapraszamy, będziemy Państwa oczekiwać z otwartymi ramionami.

 

Atrakcje i udogodnienia, których nie zabraknie w tym roku na terenie wystawy:

  • pokazy maszyn: oprócz tradycyjnych pokazów na ringu ładowarek i opryskiwaczy odbędą się pokazy pługów na ringu i indywidualnych polach pokazowych,
  • prezentacje ciągników na pasie głównym,
  • Magazyn TYDZIEŃ - nagrywany na terenie AGRO SHOW,
  • debata na temat rolniczego szkolnictwa zawodowego,
  • mobilny bankomat,
  • bezpłatny autobus z dworca i na dworzec PKP w Pobiedziskach,
  • bezpłatny dostęp do Internetu Wi-Fi,
  • linie meleksowe na terenie Wystawy,
  • Ścieżka Edukacyjna
  • i wiele innych.

 

Targi Lubań 3-4 czerwca za nami

W dniach 3 - 4 czerwca 2017 w Lubaniu k. Kościerzyny odbyły się XXVI Pomorskie Agro Targi i Wojewódzka Wystawa Zwierząt Hodowlanych. Wsród prezentujących się firm związanych z rolnictwem znalazł się również Stomil Sanok Dystrybucja. Mogli Państwo na żywo oglądać sanockie pasy klinowe, niemieckie łańcuchy do kombajnów zbożowych oraz porozmawiać z naszymi specjalistami, którzy chętnie doradzali w doborze odpowiednich części do poszczególnych maszyn rolniczych. Mieliśmy wiele niespodzianek dla najmłodszych - przejażdżki mini ciągnikami, słodycze oraz masę gadżetów. Koleżanki w przebraniach ludowych, towarzysząc nam przez cały czas targów, mimo niesprzyjającej pogody drugiego dnia, rozdały nasze pomarańczowe baloniki w ilości ponad 1500 sztuk. To prawdziwy rekord. 

Wszystkim uczestnikom targów oraz tym, którzy odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy i zapraszamy na najbliższe targi do Szepietowa i Boguchwały 24 i 25 czerwca. Będziemy tam Państwa oczekiwać z otwartymi ramionami.

lubań

 

     

Otwarcie agromarketu w Wołowie

Zgodnie z zapowiedzią w dniu 9 maja 2017 roku nastąpiło oficjalne otwarcie agromarketu sieci StomilAgro w Wołowie. Mimo nie najlepszej pogody pojawili się mieszkańcy Wołowa i okolic. Bo i okazja była po temu szczególna. Organizator zadbał o atrakcje: profesjonalne prowadzenie imprezy, ciepły posiłek, nagrody dla biorących udział w loterii, promocyjne ceny w markecie i coś dla najmłodszych mieszkańców. I udało się - zapas kiełbasek zniknął, co sprytniejsi dokonali korzystnych zakupów w markecie, szczęśliwcy odebrali wylosowane nagrody, a dzieciaki pokazały swoje talenty rysunkowe.

Wszystkim, którzy przybyli na otwarcie naszego marketu serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że ta ich obecność na otwarciu to dopiero pierwsza wizyta i zaglądać tu będą częściej, do czego gorąco zachęcamy.

 

DSCN1416  DSCN1417  DSCN1428  DSCN1430 
 DSCN1436  DSCN1440  DSCN1455  DSCN1463
 DSCN1464  DSCN1480  DSCN1482  DSCN1484
 DSCN1485  DSCN1502  DSCN1503  DSCN1504

Wiosna coraz bliżej, zadbaj o swoją kosiarkę z pasami GARDEN

Wiosna w natarciu ! Zachęcamy Państwa do skontaktowania się z naszą firmą w celu dobrania odpowiedniego dla Państwa kosiarki pasa klinowego. W ofercie spółki znajdziecie Państwo duży wybór pasów GARDEN zaprojektowanych specjalnie dla warunków, w jakich pracują kosiarki do trawy. 

 

01 GARDEN