UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Ostróda 2020

Za nami targi Osróda 2020! Serdecznie dziękujemy za dwiedziny naszego stoiska, liczne rozmowy i wspólną zabawę podczas konkursów!

Lemiesz gumowy do pługów odśnieżnych

W naszej ofercie posiadamy lemiesze do pługów odśnieżnych. Wykonane z wysokiej jakości mieszanki gwarantują wysoką wytrzymałość w temperaturach ujemnych. Słychać ostrzeżenia, że tegoroczna zima, w odróżnieniu od lat poprzednich, ma być śnieżna i zimna. Warto pomyśleć więc o solidnym przygotowaniu swoich pługów.
Poniżej dwa typowe lemiesze - Z-5712 [dawniej Z-2838] i Z-4453. Istnieje możliwość wykonania lemieszy w innych rozmiarach. Pełna informacja w oddziałach Spółki.

 

z5712

 

z4453

 

Sprawdź na www.sklep.stomildystrybucja.pl

 

Uszczelka do samodzielnej wymiany w oknach PCV

Jeżeli Twoje okna z PCV nie zapewniają już takiej szczelności, jaką gwarantowały tuż po ich zamontowaniu, może to oznaczać, że uszczelki utraciły swoją sprężystość i tylko ich wymiana może zapewnić oknom pierwotną szczelność. Kliknij TUTAJ by dowiedzieć się więcej

Nie znalazłeś poszukiwanego pasa ? Sprawdź, gdzie jest.

Jeżeli w oddziale, w którym się zaopatrujesz, nie znalazłeś poszukiwanego pasa, sprawdź, gdzie możesz go otrzymać. Poniżej znajdziesz pliki do pobrania z informacją, w którym z naszych oddziałów pas taki się znajduje. Do pobrania są dwa pliki - dla pasów Harvest Belts i pasów pozostałych. Pasy Harvest Belts można wyszukiwać zarówno wg rozmiarówki jak i  wg numerów katalogowych: